Dafina Zeqiri Këngëtarja e njohur kosovare Dafina Zeqiri, nuk ka të ndalur. Edhe pse nuk ka shumë kohë që ajo publikoi bashkëpunimin me hip hop artistin Lumi B dhe Dj Flow, këngëtarja përsëri sjelli një bashkëpunim të ri.

Kësaj radhe Dafina Zeqiri ka zgjedhur producentin Mixey për bashkëpunim duke e ndryshuar edhe zhanrin e muzikës.

“Liri” titullohet kënga e re dhe është realizuar bashkë me video klip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here