Dafina Zeqiri si faraone në klipin e riDafina Zeqiri ka befasuar për mirë për fansat e saj me ndryshimin në look që ka bërë së fundmi.Nga flokët e gjatë dhe biond, Dafina ka prerë flokët e shkurtëra dhe të zezë, derisa në shumicën e komenteve të fansave ajo është krahasuar me një faraone, transmeton Telegrafi.

Frizeri i saj Kaci ka njoftuar se ky është stili i flokëve që do të ketë Daffy në videoklipin e ri.

Kënga titullohet ‘Te ti’ dhe do të publikohet shumë shpejt për të gjithë fansat e saj. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here