Dafina Zeqiri shpërthen në lot ‘live’ në emisionYlli kosovar sot është pjesë e emisionit “1 kafe me Labin”, pas një pauze të gjatë në intervista.Dafina është rikthyer në Kosovë e me këtë rast ka dhënë një intervistë ekskluzive në Rtv21, shkruan lajmi.net.

Labi e ka hapur temën e vdekjes së nënës së motrave Ismaili, duke e lidhur pjesën kur Dafina u ka shprehur ngushëllime Zanfinës dhe Adelinës, pas një kohe të gjatë kur ato nuk kishin ndonjë komunikim mes vete.

Dafina është prekur shumë nga kjo temë duke treguar anën e saj të ndjeshme në lidhje me nënën e saj, ka shpërthyer në lot. Ajo ka sqaruar se me Zanfinën nuk është e vërtetë se nuk flet më, thjeshtë janë shkëputur pa ndonjë arsye ose “sherr”.

Këngëtarja ka shprehur përsëri ngushëllimet për Monën publikisht dhe tregon sa e lidhur është ajo me nënën e saj dhe se e kupton dhimbjen e motrave Ismaili, pasi edhe Dafina po përballet me disa operacione që nëna e saj i është nënshtruar së fundmi dhe se edhe motrat Zeqiri janë rritur vetëm me nënën, pa dashurinë e babait./Lajmi.net./

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here