Dafina Zeqiri shfaqet provokuseAjo njihët për provokimet e saj, shpesh të egra dhe gjithë kreativitet. Rasti më i fundit ku Duffy’e e ka çliruar bishën brënda vetes është kjo foto e shpërndarë për fansat në IG, ku këngëtarja shkruan “Rude”.

Duke reklamuar të pasmet sexy me një palë geta të grisura, të bëra copë, që japin efektin pas një “lufte” të nxehtë, Dafina Zeqiri duket më se gati për festën e Halloween.

Dafina Zeqiri shfaqet provokuse

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here