Dafina Zeqiri shfaq linjat e saj seksi në plazheDafina Zeqiri ndodhet për pushime, por pavarësisht kësaj vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka publikuar disa foto joshëse, ku duket mjaft provokuese me bikini.

Megjithatë, Dafi nuk ka bërë të qartë drejt cilit shtet ka udhëtuar dhe cili është shoqëruesi i saj. Sidoqoftë, mendohet se shqiptarja ka zgjedhur plazhet spanjolle.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here