Dafina Zeqiri refuzon adhuruesitKëngëtarja Dafina Zeqiri nuk ka shkuar në një ditëlindje të një adhurueseje të saj, edhe përkundër asaj se vajzës nga Prishtina i ishte premtuar se ajo do të shkonte për të festuar më të.

Gjatë javës adhuruesja e Dafinës kishte thirr shokët dhe shoqet e saj të klasës dhe u kishte premtuar se aty do të ishte edhe këngëtarja e saj e adhuruar.

Por, Dafina nuk kishte gjetur kohë se paku për të lajmëruar se nuk do të mund të shkonte në ditëlindje për arsye personale.

Humbës më i madh ishte kush tjetër pos Dafinës, e cila humbi hiq më pak se 50 adhurues.

58 KOMENTET

  1. dafin ti je magjija e këngëtareve n kosov t pershendes shum shum me rrespekt blerona dhe rinori

  2. o loqki je ma e mira n bot t dua shum jam 10 vjeqare nga prishtina dhe t dua shum sidomos ty

  3. je ma e mira valla dafin veq kush ta ka inati le te plasinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn (L)(L)(K)(K)te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dona+dafina zeqiri

  4. boll mir qe i ke refuzu se nervat po ti prishin aty tu than erdh erdh dafina zeqiri o mu kan i kisha zhduk qeta njerz

  5. aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kush i duron adhurusit me tu afru aty gjithsekush .pavarsisht qka thojn duffy esht ma e mira edhe kisha dasht me pa 1 herrrrrrrr

  6. edhe duffy esht njeri me nis e me shku te qdo adhurus bohet shum se ajo ka shum adhurus edhe un kisha dasht me pa 1 her e me i thon qe e du shum edhe jom adhurusja e saj ma e madheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee je si loqk e si zmr as genta s po ta kalon pia kalon krejt kengetareve perveq qe esht e bukur e ka 1 zo shum t mir *******DUFFY & XONA*********

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here