Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar vidioklipin e këngës “My Swag”.

Kënga është në versionin anglisht dhe për videklipin e kësaj kënge është përkujdesur produksioni “Imagine”.

Dafina si gjithmonë edhe kësaj radhe vjen me një stil dhe pamje shumë të veçantë. Këngëtarja ka paralajmëruar se gjatë këtij muaji, tetor, do të publikojë albumin e saj të radhës.

Më poshtë mund ta shikoni videoklipin e këngës “My Swag.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here