Dafina Zeqiri po shijon pushimet në SantorinoKëngëtarja Dafina Zeqiri ka pasur një verë mjaft të ngjeshur me koncerte dhe angazhime rreth projekteve muzikore.

Por, së fundmi ajo ka gjetur pak kohë për veten dhe është duke shijuar një pushim të merituar. Ajo ka publikuar në llogarinë zyrtare në Instagram një fotografi, ku shihet në ishullin e Santorinit në Greqi.

Dafina shfaqet mjaft seksi dhe e tonifikuar me bikini, e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar “Në parajsë”, duke treguar kështu ndjenjën e të qenurit në një nga ishujt më luksoz për pushime. /Telegrafi/

Dafina Zeqiri po shijon pushimet në Santorino

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here