Nuk ka prishur gjithçka me BabaStars këngëtarja Dafina Zeqiri. Ajo duket se ka nisur një lidhje të re me anëtarin e Skillz, Ledri Vula.

Burimet i kanë thënë portalit Indeksonline se Dafina është parë shumë e afërt dhe caste intime me Ledrin para pak netësh.

Në disa xhirime për Vitin e Ri, Ledri ka shkuar në tre të mëngjesit dhe e ka pritur gati dy orë këngëtaren për ta marrë më pas me vete, në afërsi të një hoteli në Prishtine.

1 Koment

  1. oo ju ka hije dyve jeni te pershtatshmm .. edhe kallxonnani se a jeni ne lidhje ju lutem du ta dii.. edhe mu kan ne lidhje serioze okkk .. ju duaa

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here