Dafina Zeqiri ndryshon stilin e flokëveËshtë njëra prej këngëtareve më ‘in’ të skenës duke sjellë trendet më të reja të pamjes dhe veshjes.Fjala është Dafina Zeqiri, e cila jo pak diskutohet edhe për jetën private.

Së fundmi ajo ka freskuar modelin e flokëve, ku përmes një foto në rrjetin Snapchat, ajo tregon se ka qethur flokët mbrapa kokës.

Ky ndryshim i saj sigurisht i paraprinë ndonjë projekti të ri që këngëtarja do të sjellë.

Dafina Zeqiri ndryshon stilin e flokëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here