Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila mbrëmë u shpërblye me tri çmime Videofesti Muzikor 2012 për videoklipin e saj ‘’My swag’’, ka pohuar se i pëlqen shumë këngëtarja Rita Ora.

Këngëtarja e cila eksperimenton shumë me dukjen e saj, ngjason shumë në paraqitje me këngëtaren Rita Ora, prandaj fansat e Dafinës ka kohë që kërkojnë një bashkëpunim mes këtyre dy këngëtareve, por nëse do mund të ndodhë një gjë e tillë.

”Nuk kam biseduar asnjëherë për ndonjë projekt, por kam parë që fansat kanë kërkesa për bashkëpunim, ka thënë Dafina për mediat në Kosovë.

“Mua më pëlqen shumë Rita Ora dhe nuk jam kundër një bashkëpunimi”, ka thënë Dafina Zeqiri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here