Dafina Zeqiri: Me Ledrin jemi vetëm shokëDafina në emisionin ‘1 Kafe me Labin’ zbuloi gjithçka nga fëmijëria e saj, karriera, kënga e fundit e shumëçka tjetër.

Ajo e e pyetur nga Labi se pse kaq shumë fansa kanë dëshirë t’i shohin bashkë me Ledrin ajo e arsyeton se ka pasur bashkëpunime të shumta dhe fansat e duan shumë Ledrin.

Dafina thotë se tash jemi vetëm shok dhe të dy ndihemi të lumtur kështu !/21 Media/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here