Dafina Zeqiri po e përjeton jetën e New York në të gjitha aspektet. Dhe në bazë të fotove që po publikon duket se këngëtarja vërtetë ka gjet vetën atje.

Fotot e fundit të saj, tregojnë se Dafina ka festuar natën e Halloween ndonëse disa ditë përpara, bashkë me shoqërinë e saj.

E veshur me fustanin të cilin e ka edhe në videokëngën ‘Tonight’, me flokët e saj të shkurtër, dhe me një grim të errët në pjesën e syve, Dafina duket se është kënaq tej mase./indeksonline/.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here