Pas performancës së saj ‘hot’ në videoklipin më të ri “Dangerously In Love”, Dafina Zeqiri ka shfrytëzuar një fotosesion për të shprehur bukurinë e saj prej një femre shqiptare.

Imazhet flasin vet për Dafinën dhe linjat e saj të përkryera trupore, për bukurinë e brishtë natyrale që shfaq pop superyllin kosovar.

Telegrafi ju sjell imazhe ekskluzive nga fotosesioni më i fundit i Dafina Zeqirit me fotografin Artan Korenica.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here