Dafina Zeqiri  ‘lakuriq’ në gjoksin e GetinjosShumë shpejtë do të vjen edhe bashkëpunimi më i ri i këngëtares Dafina Zeqiri me Getinjon.

Në një foto që është postuar në rrjetet sociale, duket se klipi i kësaj kënge do të jetë më i nxehti që Dafina ka sjellë ndonjëherë.

Dafina e zhveshur komplet në pjesën e sipërme dhe me gjoksin jashtë është mbështetur për Getinjon.

Por fansat janë më shumë kureshtar për datën e lansimit të këngës duke u shprehur se e presim me padurim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here