Dafina Zeqiri kopjon sërish​Dafina Zeqiri e ka lansuar këngën e rradhes me titull “Hate you, love you”. Në këtë këngë këngëtarja ka synuar të shfaqet më ëmbël dhe më femërore, shkruan “Kosovarja”.

Dafina, prej kohësh është paraqitur “e egër”, por në videoklipin e këngës së re ajo ka dashur ta paraqesë sharmin dhe elegancen e saj.

Por, fatkeqësisht as këtë herë Dafina nuk i shpëtoj manisë për të kopjuar. Këtë herë ajo është ndalur tek Beyonce, duke e e tradhtuar pak Rihannen.

A është konsumuar këngëtarja, apo si është puna?Ja se nga cila paraqitje e Beyonce u frymëzua Dafina.

Dafina Zeqiri kopjon sërish

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here