Më 5 maj do të organizohet “Mini-maratona” 5 kilometërshe.

Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolgeci edhe këtë vit organizojnë mini-maratonën.

Në këtë mini-maratonë do të performojë edhe Lumi B dhe Dafina Zeqiri, bashkë DJ Geek dhe DJ Gamble.

Image

F

Këngëtarja e ka konfirmuar pjesëmarrjen në mini-maratonë përmes një postimi në Instagram.

Për ndryshe, blerja e numrit për të garuar në mini-maratonë kushton 2 euro, ndërsa të gjitha mjetet e mbledhura nga shitja e numrave u dedikohen fëmijëve me autizëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here