Dafina Zeqiri ka kërkuar falje për disa lapsuse që ka bërë gjatë natës së Videofestit.

Në kohën e marrjes së një çmimi, në skenë përdori fjalën “Oh shit”, ndërsa gjatë dhurimit të çmimit kryesore nga kryetari i Komunës së Prishtinës, Isa Mustafa, Daffy në shenjë falënderimi iu drejtua me fjalët “Ise je amazing boy”!

“Kur jam e emocionuar atëherë më ikin edhe fjalët, unë e vlerësoj si një njeri dhe si politikan, por kam qenë shumë e emocionuar dhe nga gëzimi për çmimin dhe respektin që kam për kryetarin jam shprehur në atë mënyrë dhe i kam kërkuar falje të veçantë.

Shpresoj të më mirëkuptojë”, ka thënë Dafina për të përditshmen “Zëri”.

2 KOMENTET

  1. nuk ka pas faj kur je duke em arr qmimin kryesor nuk dihet se qka flet po ashtu dafina ka kerkuar falje per ate qe e ka then je ma e mira veq vazhdodafin nuk ke fajt ti emocionet se nuk osht leht me marr qmimin kryesor

  2. daffyy ma e mira jee breeeee ku poooo ta nin shka folinnn tjert pfff. duuuuuu zmmr

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here