Dedikimet e fjalët e bukur për nënën nuk janë vetëm për 8 Mars, por në çdo ditë të vitit. E këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri postoi një ditë më parë në profilin e saj në “Instagram” një foto të së ëmës.

Kjo e fundit shfaqet teksa puth dorën e të bijës. “Çfarë do të bëja pa ty?”, shkruan këngëtarja bashkëngjitur me foton.

Është një dedikim i bukur dhe i vërtetë që na tregon sesa e rëndësishme është nëna në jetën tonë.

Image

FO


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here