Dafina ka nisur të shoqërohet me një mashkull të ri. Ende nuk është zbuluar identiteti i tij, por mësohet se këngëtarja e cila është përfolur shumë për lidhjet e saj romantike po aq sa për sukseset në këngë, ka një të dashur të ri.

Dafina Zeqiri, vetë nuk e ka pranuar zyrtarisht këtë lidhje.

Mësohet se i dashuri i saj i ri, në fakt nuk është dhe aq i ri në moshë dhe nuk vjen nga bota e show biz-it.

Por për të zbuluar të vërtetën e kësaj historie, duhet të presim edhe pak. Si edhe më parë Dafina fillimisht është treguar e kujdesshme në publikimin e historive të saj të dashurisë dhe i ka bërë publike vetëm kur lidhja është bërë serioze. Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here