Dafina Zeqiri fshin fotot nga InstagramiKënëgtarja Dafina Zeqiri ka disa kohë që ka fshirë fotografitë dhe videot në Instagram.

Deri më tani janë vetëm 30 poste në llogarinë e saj dhe kjo gjë ka shqetësuar fansat e saj se përse këngëtarja ka bërë një gjë të tillë, transmeton Indeksonline.

Madje, ata kanë pyetur këngëtaren për këtë gjë dhe Dafina nuk ka hezituar për përgjigje.

Ajo i është drejtuar të gjithëve duke u lutur që ata të mos shqetësohen rreth këtij fakti, duke lënë të nënkuptohet se pasi është llogaria e saj ajo mund të bëj çka të do me të.

Epo, imazhet e dikurshme të Dafinës tani mund të na mbesin vetëm në mendje.!

Dafina Zeqiri fshin fotot nga Instagrami

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here