Këngëtarja e njohur kosovare Dafina Zeqiri, po ndihet e lumtur në krahët e të dashurit domenikan. Ajo është larguar nga Kosova bashkë me të dhe nuk po ndahen asnjëherë.

Dafina ka nisur të krijojë lidhje edhe me familjarët e njeriut të zemrës.

Ajo ka bërë një urim të veçantë për vëllain e të dashurit dhe bashkëshorten e tij, duke i uruar ata në njëvjetorin e bashkimit, shkruan “Kosovarja”.

Dafina është person mendje hapur dhe nuk e ka problem shoqërimin me njerëz të kombësive të tjera, ndoshta edhe se është rritur në Suedi.4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here