Ka qenë muaji i fundit kur këngëtarja e përfolur, Dafina Zeqiri ishte në krahët e Krenarit, tash ish të dashurit të saj.

Po gjatë atij muaji kur Dafina po kërkonte mënyrën se si t’i jepte fund lidhjes me Krenarin, kishte gjetur ngushëllim tek Ledri Vula,  fillimisht si kolegë e shok e më pas edhe dashnor.

Një burim shumë i sigurt me këngëtaren dhe Krenarin ia ka konfirmuar portalit “LajmeShqip” se Dafina Zeqiri për një muaj rresht kishte dalë edhe me Krenarin por edhe me Ledrin.

“Në ditët e fundit kur në lajme po dilnin lajme se Dafina po i jepte fund lidhjes me Krenarin, ajo po dilte edhe me Ledrin. Por dalja e tyre ishte më shumë sesa shoqërore”, ka thënë burimi.

Po sipas këtij burimi, i afërt më shumë me Dafinen, këngëtarja e hitit “My swag”, po dilte më shpesh me Ledrin sesa me Krenarin.

“Krenari pak a shumë e dinte. Dhe nga ajo kohë kur Ledri dhe Krenari kishin pasur një zënkë, pikërisht për Dafinen., më nuk flasin”, ka thënë burimi.

Sipas këtij burimi, Dafina tashmë është në lidhje me Ledrin dhe se gjithcka po u shkon mirë.

“Megjithatë tashmë Krenari e ka kuptuar se Dafina e kishte tradhëtuar atë edhe pa u ndarë. Ai është i inatosur shumë”, ka thëmë burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here