Dafina Zeqiri e dashuruar kokë e këmbë Këngëtarja Dafina Zeqiri së fundmi ka udhëtuar për në New Yourk. Ajo ka publikuar edhe disa fotografi të reja në llogarinë e saj në snapchat,raporton 7ditë.info.

Edhe kësaj radhe ajo është kujdesur mjaftë mirë që mos të ia zbulojë fytyrën të dashurit të saj.

Përmes fotove duket që ajo po përjeton një romancë të bukur dhe që është tejet e dashuruar.

Dafina Zeqiri e dashuruar kokë e këmbë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here