Dafina Zeqiri dhe Meda me një foto të përbashkët...Dy emrat te estrades Kosovare e shumë të dashur të skenës sonë janë parë bashkë. Janë këta Dafina Zeqiri dhe Meda të cilët kanë publikuar një foto të përbashkët…

Një foto e cila po qarkullon në rrjete sociale po habit publikun. Janë këta Meda e Dafina Zeqiri të cilët kanë publikuar një foto bashkë.

Edhe pse nuk kanë bërë me dije nëse diçka e re nga ta po vjen, fansat janë bërë kurioz dhe kanë shprehur dëshirën që këta dy emra ti shohin bashkë në një këngë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here