Bukuroshja Dafina Zeqiri, ka vendosur të ndryshojë përsëri lukun e saj, duke u bërë bjondje.

Në këto fotografi të postuara në profilin e saj në Facebook, Duffy na tregon se nuk do të mbaj më dy ngjyra në kokë kafe dhe të verdhë, por do të jetë një bjonde shumë sensuale me modelin e famshëm “bob”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here