Dafina Zeqiri bëhet bionde ?Për që është e bukur dhe e talentuar, e dimë të gjithë.Ajo që në fillim i ka bërë fansat për vete me performancat e dukjen e saj, transmeton Indeksonline.

Dafinën jemi mësuar ta shohim me flokë të gjata, të shkurtra, të zeza e të rruara, por asnjëherë bionde.Daffy e ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet flokët e saja të gjata me ngjyrë të bardhë.

Dhe, si gjithmonë, çdo ndryshim i saj, në të duket bukur. Kështu, kanë vlerësuar fansat e saj, të cilët kanë komentuar pozitivisht në profilin e Dafinës në Instagram.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here