DafinaKëngëtarja Dafina Zeqiri këto ditë është rikthyer në kryeqytet pas disa javësh qëndrimi në Shtetet e Bashkuara për disa projekte muzikore. Duket se ajo po përpiqet që ta kompensoj kohën e humbur dhe po argëtohet në maksimum me miqtë e saj.

Dafina këto momente po qëndron në njërën nga kafiteritë e kryeqytetit, në ‘Princ Coffe House’ me miken e saj, moderatoren Anita Haradinaj dhe disa mikesha tjera.
Dafina 1 Dafina 2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here