Këngëtarja Dafina Zeqiri ka luajtur rolin e gruas së akademikut në një prej skeceve të Vitit të Ri, të prodhuar nga grupi i njohur i humorit, Stupcat.

Dafina ka një rol të vogël dhe nuk flet shumë në klipin 40 minutësh, ku fqinjtë e saj janë Sahiti (Vedat Osmani) dhe Sabilja (Osman Azemi).

Megjithatë, në fund ajo këndon live një prej këngëve të saj më të njohura.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here