Dafina vjen me klipin e ri “Rude Girl''Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e re “Rude Girl” të cilën e ka realizuar me reperin Lumi B dhe DJ Flow.

Pas videokilipit të fundit “Hate You, Love You”, Dafina është rikthyer fuqishëm me këngën e re të realizuar nga Lumi B dhe vet këngëtarja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here