Dafina vjen me këngën më të re  'Te ti'Sot Dafina do të publikojë këngën e saj më të re të titulluar ‘Te ti’.Për këtë projekt Dafina ka punuar qe një kohë të gjatë.Por sigurisht se para publikimit, Dafina është kujdesur që të lutet për veten e saj.

Ajo ka postuar në Instagram një mollëkuqe dhe gishtin e saj me mbishkrimin ‘Good luck’.

Epo kjo edhe pritet pasi të gjitha këngët që Dafina ka sjellë janë shëndrruar në hite.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here