Këngëtarja Dafina Zeqiri pritet të realizojë një spot në Australi.

Kështu ka thënë vetë këngëtarja gjatë një interviste në emisionin televiziv “Oxygen”, ku zbuloi edhe disa detaje interesante që kanë të bëjnë me aspektin e saj profesional.

Dafina gjatë këtij emisioni ka qenë shumë e matur në përgjigjet e saj, Dihet gjithashtu që i dashuri i saj, Krenari jeton në Australi.

Sigurisht se Daffy prapë do të kthehet në Kosovë dhe nuk dha ndonjë detaj se a do të tentojë që të këndojë ndonjë këngë anglisht për karrierë të mëtejshme, edhe pse këtë e bën shumë bukur.

Fotot jane me te rejat qe kengetarja ka publikuar ne faqen personale te Dafines

2 KOMENTET

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here