Ka ndryshuar krejtësisht pamje këngëtarja Dafina Zeqiri. Ajo po bën përgatitje dhe po xhiron së fundi skenat për këngën më të re ‘My Swag”, dhe për këtë ka ndërruar shumë.

Dafina ka postuar këtë fotografi me flokët e saj kaçurrele, krejt ndryshe prej asaj që këngëtarja del zakonisht. Dafina ka mbajtur një seri koncertesh këtë verë nëpër Kosovë, dhe projekti i saj i fundit është Dangerously in Love.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here