Jemi mësuar të shohim performancat e saj këto vitet e fundit me plot entuziazëm dhe të na surprizojë pa fund.

Me daljen në skenë të Dafinës, disa këngëtareve sikur iu zbeh entuziazmi, të paktën kështu komentohej suksesi i saj me koncerte, këngë e klipe.

Por edhe Dafina e ka një problem serioz dhe ka të bëjë me gjoksin saj. Edhe pse me përmasa jashtë normales, po të krahasohet me koleget, ajo nuk është joshur akoma nga silikoni.

Madhësia e gjoksit të saj nuk arrin të të mbushë fustanet gjatë fotosesioneve, gjë që është vënë re shumë nga fansat e saj.

Më parë ishte përfolur që ajo ka mbushur gjoksin me silikon gjatë një operacioni plastik që kishte realizuar, por si duket kjo ndërhyrje ose nuk është bërë ose nuk ka dalë me sukses.

Të njëjtin problem këngëtarja e ka pasur edhe gjatë koncertit të saj të parë në Tiranë në club “Venue”, ku siç e shikoni Dafina ka një bust njësoj si mashkull.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here