Dafina Rexhepi ka ndejtur pak si nen radar kohet e fundit, por kjo s’do te thote qe ajo nuk po punon, perkundrazi kengetarja ka kenduar ne mbare diasporen shqiptare kete vere e se shpejti do te rikthehet me nje videokenge te re e cila titullohet “Tash”.

Kjo video do te filloje dhe realizimin e nje sere projektesh te reja per te cilat kengetarja ka kohe qe punon ,por nuk ka preferuar ti bej te ditura publikisht ende.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here