Nuk do të jetë më menaxher i këngëtares Dafina Rexhepi, producenti Genc Prelvukaj. Ai tashmë është zëvendësuar me të dashurin e këngëtares, djali i cili ka pak kohë që ia ka rrëmbyer zemrën këngetarës simpatike.

Kujtojmë që në fillim ishte Genci ai që ia dha emër artistes, dhe e solli deri këtu, tashmë për ta kërkuar këngëtaren në ndonjë koncert duhet të kontaktoni me të dashurin e saj.

Djali mësojmë se është nga Lipjani i Kosovës dhe janë njohur në një koncert, pasi djaloshi në krah të Dafinës, është edhe D.J.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here