Nuk eshte ende nje ajm i konfirmuar, por Dafina Rexhepi duket se ka filluar t’i thyejë barrierat e muzikës ndërkombëtare, duke kërkuar të ngjitet lart në majen e muzikës evropiane.

Është një prej DJ më të njohur në Europë, DJ Antoine, i njohur për hitin “Welcome To Saint Tropez”, që në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar foton e Dafina Rexhepit.

Kjo na bën të besojmë se artistët ndoshta do ta thellojnë bashkëpunimin e tyre, pasi siç konfirmojnë dhe burimet e afërta me këngëtaren kosovare, këtu pritet të ketë ndonjë befasi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here