6Dafina Zeqiri përkundër distancës nuk heziton asnjëherë që të shprehë dashurinë për familjen dhe vendin.

Ajo në një postim në rrjetin social InstaStory ka prezantuar nënën e saj Melin, e cila duket mjaft bukur.

Dafina aktualisht po qëndron në SHBA ku po merret me projektet e saj muzikore në një tentim për depërtim ndërkombëtar. /Telegrafi/5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here