Dafina Zeqiri kohë më parë kishte paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Ajo këto ditë ka në rrjetin e saj social “Facebook” ka publikuar disa foto të këngës “My Swag” e cila pritet së shpejti të vijë me videoklip.

Videoklipi i këngës “My Swag” është realizuar nga produksioni “Imagine Creative”, dhe Dafina si gjithmonë vjen me një pamje dhe stil të veçantë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here