Dafina Zeqiri, e cila pritet së shpejti ta lansojë albumin e saj të ri “Just me”, këto ditë pritet të lansojë edhe klipin e këngës së re, promovuese të albumit, “Supernova”.

Pavarësisht telasheve që ka pasur javët e fundit, me ndarjen nga i dashuri i saj dhe ndërrimit e kalimin në kompani të re muzikore, Dafina nuk e ka ndër mend të pushojë nga angazhimet.

Në rrjetet sociale, ajo ka publikuar disa foto gjatë incizimit të klipit “Supernova”. Klipi i kësaj kënge pritet të publikohet me 18 dhjetor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here