Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka postuar në profilin e saj në saj në Facebook, një set fotografik, ku duket shumë sensuale dhe seksi.

Duffy ka ndryshuar përsëri lukun e saj, duke theksuar më tepër dy ngjyrat në flokët e saj.

Ajo që vihet re është edhe modeli i theksuar “Bob” i flokëve, që ajo ka bërë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here