Këngëtarja e njohur e skenës muzikore shqiptare Dafina Zeqiri, duket se edhe pas ndërhyrjes kirurgjike në gjoks nuk i ka plotësuar dëshirat e fansave të saj.

Gjoksi i ‘rritur’ i Daffyt nuk duket të jetë edhe aq sa pritej pas thashethemeve të shumta që qarkulluan kur ajo shkoi në Maqedoni për këtë punë.

Dafina Zeqiri edhe pas rritjes së gjoksit nuk ka ndryshuar shumë pamjen e saj, duket e njëjtë dhe nuk vërehet se ka pasur rritje të gjoksit”, thotë një shoqe e saj ndërsa nuk dëshiron t’i përmendet emri në shkrim.

Dafina Zeqiri, këngëtarja e adhuruar e kësaj kohe, ka pranuar publikisht se ka rritur gjinjtë e saj, por ka mohuar të ketë bërë operime të tjera në buzë, siç ishte spekuluar në media para disa muajve. Ajo ka thënë se ky është operimi i saj i dytë pas atij në hundë, kur iu desh të operohej pas një incidenti të vogël në Brezovicë kur ishte duke xhiruar një spot. /Bluetooth/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here