Beri ndryshime rrenjesore me look-un e saj duke prere floket ne stil mashkullor dhe shpesh akuzohet per kopjim te Rihannes. Pak dite me pare na befasoi kur ne studio te Fadil Berishes beri lojra lesbike me Emina Cunmulaj duke shqetesuar fansat se mos valle pas gjithe atyre meshkujve eshte ngopur dhe ka nderruar preferencat e saj seksuale. E kuptojme se titulli i ketij artikulli eshte tendencioz, por dhe duhet thene se vete ajo ben gjera tendencioze. Ne ju ngacmuam pak dhe mesiguri keni menduar se Dafina tani eshte cmendur, ben “lojra” edhe me shtaze. Natyrisht, kjo eshte nje loje, por fatmiresisht, jo sic e keni menduar. Eshte nje loje optike, ku Dafina krijon iluzionin se mban koken e kalit me gishtin e saj tregues duke theksuar vendosmerine e saj per te dominuar. Se kush do te “dominohet” nga ajo ne vazhdim, na mbetet te shohim. Burimi:Albavipnews

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here