Kengetarja Dafina Rexhepi eshte shume e qarte ai qe e do ate dhe qe pretendon te filloje lidhje te dashurise me te duhet te kete parasysh karrieren e kengetares dhe agjenden e ngjeshur neper koncerte.

Keto pohime pop ylli kosovar i beri per emisionin Prive, ku pos faktit se ajo nuk e le karrieren per dashurine, beri edhe pohime tjera interesante.

“Fyerja me e keqe qe dikush mund te ma kete bere eshte se i kam floket e keqija. Nga erresira nuk kam frike dhe kurre, kurre nuk do te bej operacion plastik. Dua te jem natyrale”, ka theksuar Dafina.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here