Dafina Zeqiri me look te ri shfaqet ne Revisten  Select.

Dafina ne kete foto qe shihni ngjason shume me aktoren e famshe Halle Berry.

Dafina gjate vitit 2010 ka nderruar shume stile ne pamjen e saj, gje qe ka ndikuar per mire per Duffyen dhe fansat e shumte te kengetares, te cilet e pelqejn shume ne ndryshimet e shpeshta qe ben ne pamje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here