Dafina Morina vjen me këngën e re "Si zingjin si fukara"Këngëtarja Dafina Morina, ka ardhur me këngën e saj të re me videoklip.“Si zingjin si fukara”, mban titullin kënga saj e re, e cila është pritur shumë mirë nga fansat e saj.

Me tekst të Enver Morinës dhe orkestrim të Enver Ibrahimit, kënga e re e Dafinës reflekton një mesazh shumë specifik social, të realitetit që sot po ndodh në Kosovë.

‘Ag Pro’, i kanë punuar një videoklip simpatik, kurse shtëpia më e madhe shqiptare për shpërndarje në internet, ArkivaShqip, është përkujdesur për shpërndarjen e këngës..

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here