dafina-hajde-ma-knej-450x550Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar videoklipin e ri të këngës së re të titulluar “Hajde ma knej”.

Kënga e shfaq Dafinën me imazh të re dhe me flokë të rritura, për dallim nga paraqitjet e saj të fundit me flokë të shkurtra, transmeton Telegrafi.

Dhe, ajo po ashtu ka ndërruar edhe stilin e këngëve. Pas ‘dissit’ “TimeOut”, këngëtarja tani ka publikuar këngën “Hajde ma knej”.

Videoklipin e ka punuar ThinkCreative, kurse këngëne kanë punuar Kico dhe Torch.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here