Dafina Zeqiri ka premtuar se së shpejti do të sjellë projekte të reja na muzikë. Ndonëse nuk ka saktësuar se për çfarë realisht bëhet fjalë, ajo, nëpërmjet rrjeteve sociale, ka premtuar që në një të ardhme të afërt, do ta shohim me risi.

Dafina, e cila po qëndron në Amerikë, si duket i është kushtuar shumë profesionit dhe përveç kësaj, ajo po gjen kohë edhe të argëtohet.

Edhe një herë, këngëtarja ka falënderuar gjithë fansat e saj për mbështetjen dhe dashurinë e pafund, që i japin gjatë tërë kohës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here