dafinazeqiriPara disa muajsh, Dafina Zeqiri nëpërmjet rrjeteve sociale na bëri të ditur se ka blerë tri novelat e famshme erotike, ‘Fifty Shades of Grey’, Fifty Shades of Darker’ dhe ‘Fifty Shades Freed” të autores britanike Erika L. James.

Ndërkaq, ajo tashmë ka filluar së lexuari  librin, ‘Fifty Shades  of Grey’ e si duket novela një fjalë e ka lënë pa gjumë këngëtaren.

Këtë  gjë ajo e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale duke thënë se mezi po pret ti lexoj edhe dy novelat e tjera.

“Libri ‘Fifty Shades Of Grey’ nuk po më  lë të fle. Mezi po pres ti lexoj edhe ‘Fifty Shades of Darker’  dhe ‘Fifty Shades Freed’” ka shkruar Daffy.

Burimi: vipat.info

dafy

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here