Dafina, Lumi B dhe Dj Flow vijë me projekt të riVetëm pak kohë pasi ka publikuar këngën dhe videoklipin e titulluar “Hate you, love you”, Dafina Zeqiri do të vijë me projektin e ri.
Bëhet fjalë për një bashkëpunim mes Dafit, Lumi B dhe Dj Flow, transmeton Telegrafi.

Kënga do të vijë e realizuar me videoklip, xhirimet e të cilit tashmë kanë përfunduar në Tiranë nga produksioni “Max Production”.

Ky projekt është i pesti me radhë për këtë vit dhe pritet që deri në fillim të 2016-tës Dafina të sjell edhe disa këngë, njëra nga të cilat do të jetë në bashkëpunim me këngëtarin Young Zerka

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here